logo-chemax

  • 0
  • Zadzwoń do nas
    +48 666 989 555

Wózki Chemax – najwyższa jakość w dobrych cenach

Firma Chemax specjalizuje się w sprzedaży wszelkiego rodzaju nowych jak i używanych elektrycznych wózków inwalidzkich, skuterów czy nawet rowerów. Wychodzimy naprzeciw osobom niepełnosprawnym których nie stać na natychmiastowy zakup nowego wózka oferując im ich wypożyczenie. Natomiast jeśli mają Państwo problemy techniczne z danym pojazdem, warto się z nami skontaktować w sprawie serwisu lub zakupu części wymiennych.
Firmę charakteryzuje wykwalifikowana kadra pracownicza z dużym doświadczeniem. Profesjonalizm to nasza główna dewiza. W związku z chęcią pomocy niepełnosprawnym staramy się aby nasze wózki czy też skutery były jak najwyższej jakości. Solidność wykonania oraz wysokiej jakości materiały wykorzystywane do budowy wózków pozwolą wam przez bardzo długi okres czasu cieszyć się ich dobrym użytkowaniem. Dzięki nim będą mogli państwo prowadzić w miarę normalne życie bez pomocy osób trzecich.
Jeśli chcecie Państwo zapoznać się z naszą ofertą lub jeśli macie więcej jakiś pytań na temat naszego asortymentu to serdecznie zapraszamy was do zapoznania się z naszą stroną internetową oraz do kontaktu telefonicznego.